Atrakcyjna działka rolna gm.Markuszów, m.Bobowiska

Media i instalacje

Gaz: brak
Woda: brak
Kanalizacja: brak
Prąd: brak

Dodatkowe informacje

Wymiary: [m] 22,5x97
Kształt działki: prostokąt
Ogrodzenie: brak
MPZP: RP

Atrakcyjna działka rolna gm.Markuszów, m.Bobowiska

Numer oferty: LER-GS-2664
Gmina: Markuszów
Miejscowość: Bobowiska
Cena: 22 000 PLN
Cena za m²: 10,50 PLN
Powierzchnia: 2 182,00 m2

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki rolnej w malowniczej miejscowości Bobowiska, w gminie Markuszów. 

 

Nieruchomość o całkowitej powierzchni 2182 mkw, o szerokości 22,5m , to idealna inwestycja dla rolników. Dojazd do nieruchomości możliwy jest nieutwardzoną drogą gruntową.

 

Okolica wyróżnia się spokojem, otaczającą zielenią oraz polami uprawnymi Oferowany teren z każdej strony otacza las i zadrzewienia. Działka oferuje ogromne możliwości rozwoju rolnictwa, hodowli zwierząt lub uprawy roślin, zapewniając dostęp do żyznej ziemi i czystego powietrza.

 

W pobliskiej miejscowości Wola Przybysławska, oddalonej o niecałe 10 minut drogi mieści się sklep spożywczy, szkoła. Natomiast w odległości ok. 5 km od działki znajduje się wjazd na drogę ekspresową S17 (węzeł Nałęczów), zapewniający sprawną komunikację w regionie. 

 

W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego prezentowany grunt to teren upraw polowych wyłączonych z zabudowy (symbol RP).

 

Dodatkowe ustalenia planu:

  1. Na terenach upraw polowych wyklucza się lokalizację nowych obiektów i urządzeń budowlanych, z wyłączeniem dróg i sieci infrastruktury technicznej na warunkach określonych w planie,

  2. Dopuszcza się adaptację istniejącej zabudowy, jej modernizację, rozbudowę oraz budowę nowych obiektów w granicach zabudowanej działki pod warunkiem, że nie koliduje to z zasadami ochrony środowiska i krajobrazu kulturowego,

  3. Dopuszcza się możliwość zalesień na zasadach zgodnych z przepisami szczególnymi i warunkami określonymi w dz. I. ust.2,

  4. Ustala się zasadę kształtowania zieleni śródpolnej, jako pasm zieleni wysokiej i średniej wzdłuż ciągów komunikacyjnych (również dróg wewnętrznych) i na kierunkach powiązań przyrodniczych (na obszarach rolnych wykluczonych z zalesienia ze względu na ochronę gleb), także jako skupin drzew.

 

Szczegółowych informacji chętnie udzielę Państwu podczas prezentacji bądź rozmowy telefonicznej. Zachęcam również do zapoznania się z innymi ofertami działek budowlanych dostępnych na stronie internetowej Biura: www.alternatywnebn.pl

Osoba do kontaktu:

 

Mateusz Pępiak

telefon: 661 223 595

e-mail: mateusz.pepiak@alternatywnebn.pl

 

Alternatywne Biuro Nieruchomości

20-807 Lublin

ul. Czeremchowa 5

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ofertę prowadzi

Mateusz Pępiak

661 223 595

mateusz.pepiak@alternatywnebn.pl